Autogroothandel In de Wal Auto’s in Zwolle heeft voor de tweede keer de jaarlijkse verkiezing Handelsauto van het Jaar georganiseerd. Dit jaar is de Volkswagen Polo met 25 procent de winnaar. De BMW 3-serie bezet de tweede positie met achttien procent en de Ford Mondeo sluit de top drie met twaalf procent.

De benoeming vindt achteraf plaats op basis van een enquête onder meer dan 500 autobedrijven. Criteria als statijd, bruto marge en ontvangen inruilprijs wegen mee in de boordeling.

Tijdens de officiële plechtigheid van de prijsuitreiking hebben onder meer Hans Groenhuijsen van Rabobank International en sociale media specialist Kornelis Wetsema hun licht laten schijnen over 2012. Volgens hen wordt 2012 een roerig handelsjaar.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
15 september 2025
Autotechnicus Nick Joosten elfde in EuroSkills-finale in Denemarken
15 september 2025
Snel fors betere marktdekking Monroe-veren
15 september 2025
Gebruik van gebruikte onderdelen
12 september 2025
ISP-groep plaatst kanttekening bij Data Act
12 september 2025
Auto Prof introduceert Commissie van Advies
12 september 2025
Vijftig jaar automotive innovaties
Meest bekeken berichten
Recente reacties