De Volkswagens Caddy, Transporter en Amarok zijn bij lezersverkiezingen van toonaangevende vaktijdschriften in Duitsland uitgeroepen tot de beste bedrijfswagens in hun klasse. De nieuwe Caddy kreeg in zijn segment maar liefst 53,2 procent van alle stemmen en werd daarmee voor het twaalfde jaar op rij uitgeroepen tot beste bestelwagen in zijn klasse.
In de categorie tot 2,8 ton won de Transporter overtuigend: hij kreeg 59 procent van alle stemmen. In het pick-up-segment eiste de Amarok de overwinning voor zich op met maar liefst 68 procent van alle stemmen.
De verkiezing van de beste bedrijfswagens (“Die besten Nutzfahrzeuge”) wordt jaarlijks georganiseerd door de vaktijdschriften ‘Lastauto Omnibus’ en ‘Trans Aktuell’ van ETM uitgevers. Bij de editie van dit jaar waren maar liefst 187 modellijnen ingeschreven. Hiermee worden alle bedrijfswagensegmenten ingevuld.