Het bureau voor voertuigdocumentatie en -informatie (VWE) en Jato gaan voortaan samen Nederlandse voertuiginformatie verzorgen, waarbij VWE voor de verrijking en distributie zorgt van de gegevens. De kentekenkoppeling wordt vooral ingezet voor het ondersteunen van de lease- en financedoelgroep van Jato.

"Correcte en actuele voertuiginformatie is de basis van heel veel vervolgstappen in bijvoorbeeld remarketing, verzekering of leasing. VWE heeft bewezen al jaren een betrouwbare en stabiele speler in de markt te zijn", zegt Olivier Peijs van Jato.

Jato Dynamics is wereldwijd leverancier op het gebied van voertuiggegevens en -prijzen. Met meer dan 550 medewerkers in 45 landen werkt zij dagelijks aan de verzorging van autogegevens voor de automotive branche.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
21 november 2025
Bob Velthuis beoogd voorzitter BOVAG Onafhankelijke Autobedrijven
21 november 2025
Gaspedaal.nl analyseert 14 miljoen apk-rapporten
21 november 2025
‘Geen grossierswisseling voor een concept’
21 november 2025
Meer en meer particulieren aan de EV
20 november 2025
Van Mossel neemt twee Britse dealergroepen over
20 november 2025
TransConnect breidt uit op Duitse markt
Meest bekeken berichten
Recente reacties