Het bureau voor voertuigdocumentatie en -informatie (VWE) en Jato gaan voortaan samen Nederlandse voertuiginformatie verzorgen, waarbij VWE voor de verrijking en distributie zorgt van de gegevens. De kentekenkoppeling wordt vooral ingezet voor het ondersteunen van de lease- en financedoelgroep van Jato.

"Correcte en actuele voertuiginformatie is de basis van heel veel vervolgstappen in bijvoorbeeld remarketing, verzekering of leasing. VWE heeft bewezen al jaren een betrouwbare en stabiele speler in de markt te zijn", zegt Olivier Peijs van Jato.

Jato Dynamics is wereldwijd leverancier op het gebied van voertuiggegevens en -prijzen. Met meer dan 550 medewerkers in 45 landen werkt zij dagelijks aan de verzorging van autogegevens voor de automotive branche.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
25 februari 2026
De Klok Banden nieuwe exclusief distributeur van Dunlop
24 februari 2026
Oliver Kuhnle financieel directeur CarGarantie
24 februari 2026
ERE-certificaten: particuliere EV-rijders lopen honderden euro’s mis
24 februari 2026
Oprichter Leseman Car Care doet stapje terug
24 februari 2026
Europese automarkt krimpt in januari, EV-aandeel stijgt naar 19,3 procent
24 februari 2026
Andere eigenaars voor Auto Olijnsma
Meest bekeken berichten
Recente reacties