Omdat organisatieadvies en auditing twee wezenlijk verschillende takken van sport zijn, heeft W&D consultants besloten om de auditactiviteiten af te splitsen en per 1 januari 2016 onder te brengen bij dochteronderneming Lydius.

Lydius start per 1 januari met het opzetten en uitvoeren van auditprogramma’s voor de automobielbranche en aanverwante branches. W&D consultants gaat verder als automotive organisatieadviesbureau en blijft zich richten op interim management en verbeterprogramma’s rond verkoop en aftersales.

Lydius heeft fabrikanten, importeurs, brancheorganisaties, franchisegevers en dealergroepen als opdrachtgevers en verzorgt verschillende soorten (audit)programma’s op het gebied van dealerstandaarden, claims voor commerciële ondersteuning, garantieclaims, lidmaatschapscriteria en kwaliteitsnormeringen. Ook voorziet het bedrijf in diverse vormen van mysteryguest-programma’s.

De bedrijfsnaam is overigens een verwijzing naar wat het bedrijf doet. De naam Lydius is ontleend aan Lapis Lydius: een donkergekleurde toetssteen, die van oudsher wordt gebruikt om edelmetalen als goud en zilver te testen. Anno 2016 zet Lydius zichzelf als ‘toetssteen’ in om organisaties te beoordelen op het gebied van kwaliteit en compliance.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
8 januari 2026
Geschillencommissie Voertuigen of kantonrechter?
7 januari 2026
5 procent minder verkeersongevallen in 2024
7 januari 2026
Revisie op industriële schaal
6 januari 2026
Apollo lanceert Aspire 5 voor hoge segment
6 januari 2026
Record in occasionverkoop door autobedrijf
6 januari 2026
Vrooam over de keuze voor PHE
Meest bekeken berichten
Recente reacties