In het oosten van het land lijkt een bende wielendieven actief te zijn. Het laatste slachtoffer is een Toyota-dealer in Hoogeveen, waarbij van zes auto’s de wielen werden afgeschroefd en meegenomen. Schade: 15.000 tot 20.000 euro.

De diefstal gebeurde afgelopen weekeinde. Om de wielen van de auto’s af te halen waren stenen onder auto’s gestapeld die nota bene uit de parkeerplaats van het autobedrijf waren losgewrikt. Sommige wagens raakten beschadigd door de diefstal. Wielensets van vrijwel nieuwe wagens zijn zo’n 1500 euro waard.

Eerder sloegen wielendieven al toe in Drachten, Ommen en Rijssen. In Rijssen werden twee daders op heterdaad betrapt, waarop de betrokken autodealer een foto van een van hen op Facebook plaatste.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
6 maart 2026
Ayvens: Slechts kwart leaserijders is vrouw
6 maart 2026
Bandenindustrie viert innovatie en uitmuntendheid met dertien awards
6 maart 2026
Autoverzekering in Rotterdam het duurst
6 maart 2026
Dreigen in plaats van praten: garage betaalt € 9000 leergeld
5 maart 2026
Liqui Moly introduceert velgenreiniger Premium
5 maart 2026
Caruso wordt lid van ADPA
Meest bekeken berichten
Recente reacties