Veel eigenaren van oldtimers blijken jarenlang ten onrechte geen wegenbelasting te hebben betaald. De auto’s stonden als oldtimer geregistreerd terwijl ze eigenlijk veel jonger waren dan 25 jaar.

Dat stellen stichting Aanpak Voertuigcriminaliteit en de Rijksdienst voor het Wegverkeer (RDW) in Metro. Een en ander is nu pas aan het licht gekomen doordat veel eigenaren gastanks uit hun oldtimer laten verwijderen. Vanwege de nieuwe oldtimerregeling is rijden op lpg niet meer interessant voor oldtimers.

Na het uitbouwen moet de wagen vervolgens door de RDW worden gekeurd. Hierbij is gebleken dat veel oldtimers op papier niet de juiste leeftijd hebben om als zodanig door het leven te gaan. Overigens vaak zonder dat de huidige eigenaren ervan op de hoogte zijn.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
23 december 2025
Eurorepar Car Service doneert aan Ambulance Wens
23 december 2025
Wat verandert er voor autobezitters in 2026?
23 december 2025
Autotaalglas Alphen aan den Rijn is verhuisd
23 december 2025
Detailing is een vak
22 december 2025
Vakgarage van der Horst sluit zich aan bij INDI: actuele data voor betere service
19 december 2025
TECH360 levert eerste diagnosespecialist af
Meest bekeken berichten
Recente reacties