Is de acceptatie van de dongel aanstaande? Neemt het onafhankelijke autobedrijf de leiding, of slaan de autofabrikanten hun slag? In Brussel werd een congres gehouden waarbij de connected automobilist – de klant – centraal stond.

Het bestaande wagenpark kan snel connected worden, was een van de belangrijkste conclusies van het tweedaagse congres. Dat het snel kan gaan, komt omdat diverse ondernemingen zich achter de schermen al goed hebben voorbereid op de introductie van de dongel of black box en het benodigde marketingbeleid, dat absoluut een vereiste is voor zo’n introductie.

Het event Connected Driver & Smart Mobility vond plaats op 1 en 2 februari in Brussel. Het event trok bijna tweehonderd bezoekers, autofabrikanten, vertegenwoordigers van het onafhankelijke kanaal, verzekeraars, maar ook partijen uit de telecomsector en multimediabedrijven.

Het volledige artikel over connected car staat in de vandaag verschenen nieuwe editie van Aftersales Magazine.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
19 mei 2025
MG opent grootste MG brandstore van Europa in Roermond
19 mei 2025
Aantal laadpunten gestegen, stagnatie dreigt
19 mei 2025
Vrouwen aan het stuur
19 mei 2025
Requal Equipment
16 mei 2025
Kwart jongeren kiest autoverzekering via vergelijkingssite
16 mei 2025
Nu nog een hobby
Meest bekeken berichten
Recente reacties