Exploitant van snellaadstations Fastned maakt bekend dat de oprichters Michiel Langezaal en Bart Lubbers, alsmede investeringsmaatschappij Breesaap, geleidelijk elk maximaal 380.000 certificaten van hun gewone aandelen in Fastned zullen verkopen. Dit komt overeen met ongeveer 2 procent van de huidige uitstaande aandelen.

De verkoop geschiedt via een vooraf overeengekomen verkoopplan en zal worden uitgevoerd door ABN Amro Bank. Als reden om een deel van hun belangen in Fastned te verkopen noemen de verkopende partijen de wens hun portefeuilles te diversifiëren, aan belastingverplichtingen te voldoen en familieleningen af te lossen die zijn verstrekt om Fastned in 2012 op te richten. 

Zowel Langezaal als Lubbers willen zich blijven inzetten voor Fastned. Ook na de verkoop behouden zij gezamenlijk een meerderheidsbelang in het bedrijf.

 

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
15 mei 2025
Minder onderhoudsmomenten, hogere kosten
15 mei 2025
Clepa roept op tot herziening groene transitie
15 mei 2025
Plasnomic benoemt alliantieraad
15 mei 2025
Koppeling Autoflex met PartsLink24
15 mei 2025
APK-regelgeving krijgt update
14 mei 2025
AutoTechnica introduceert nieuwe elementen
Meest bekeken berichten
Recente reacties