Polestar heeft in een aantal Europese landen een prestatieverhogende software-upgrade beschikbaar gemaakt voor de Polestar 2 long range dual motor.

Thomas Ingenlath, ceo van Polestar: “Deze nieuwe update onderstreept hoe connected technologieën de relatie die een autofabrikant met zijn klanten heeft, kan transformeren. De rijbeleving die de Polestar 2 biedt, is iets waar we echt trots op zijn. Het is al in de basis een zeer plezierige auto, en met deze upgrade kunnen we klanten die nog meer beleving willen nu nog meer bieden.”

De upgrade verhoogt het vermogen van de long range dual motor met 50 kW en 20 Nm tot 350 kW (476 pk) en 680 Nm. Daarmee wordt de sprint van 0 tot 100 kilometer per uur aangescherpt tot 4,4 seconden. Het extra vermogen en koppel zijn als boost beschikbaar tussen 70 en 130 kilometer per uur, wat zorgt voor een nog snellere acceleratie in het middengebied. De acceleratie van 80 naar 120 kilometer vergt slechts 2,2 seconden, een halve seconde sneller dan de reguliere uitvoering.

Over the air

De upgrade is beschikbaar in de Polestar Extras-webshop, voor klanten met modellen die hiervoor in aanmerking komen. De software-download wordt over the air draadloos naar de betreffende Polestar 2 gestuurd.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
15 juli 2025
VER kennispartner van EV Experience
15 juli 2025
Ondernemers met leaseauto vaker beboet
15 juli 2025
20 procent meer refurbished onderdelen verkocht
15 juli 2025
Jongvolwassenen positiever over elektrische occasion
15 juli 2025
Vakantiecheck ANWB Hazeldonk op 18 juli
15 juli 2025
Aftersales top of mind bij de dealer
Meest bekeken berichten
Recente reacties