Autofabrikant Stellantis is met het Italiaanse TheF Charging een samenwerking aangegaan voor de aanleg van een Europees laadnetwerk voor alle elektrische voertuigen, met exclusieve voorwaarden voor klanten van Stellantis.

De twee bedrijven hebben over heel Europa meer dan duizend eigenaren of uitbaters van locaties in kaart gebracht die in het netwerk opgenomen zouden kunnen worden. Het netwerk zou tegen 2025 meer dan 15.000 locaties in Europa moeten omvatten, met in totaal zo’n 2 miljoen parkeerplaatsen. Nog dit jaar zou het eerste snellaadstation moeten worden geopend in Italië.

Fossielvrij

Stellantis en TheF Charging werkt er bovendien aan om het oplaadnetwerk fossielvrije energie te laten leveren. Deze benadering moet gaandeweg in de hele waardeketen doorgevoerd worden.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
16 januari 2026
8 jaar garantie op Blade Battery BYD
16 januari 2026
Johan van der Hoeven ambassadeur RAI Aftermarket
15 januari 2026
Nieuwe cloudplanning van Plan-IT moet werkplaatsen productiever maken
15 januari 2026
Ook Rebel Lease aast op MisterGreen
15 januari 2026
Autogroep Twente beste Hyundai-dealer 
15 januari 2026
Verzekeraars: Schade jaarwisseling 9 miljoen euro
Meest bekeken berichten
Recente reacties