Uit twaalf kandidaten en negen genomineerden is Athlons start-up Changemycar door zowel een vakjury als het publiek bekroond met een Fleet Industry Award.

Leaseplan eiste een tweede plaats op met zijn Electric-programma. De derde prijs was voor het car sharing-programma van ALD.

Innovatief

De Fleet Industry Awards zijn een beloning voor innovaties bij leasemaatschappijen. De jury bestond uit acht internationale fleetmanagers, aangevuld met hoofdredacteur Steven Schoefs van Fleet Europe.

Changemycar

De start-up Changemycar is door Athlon opgericht als alternatief voor de standaard leaseauto. Met Changemycar krijgt een medewerker geen leaseauto, maar een leasebudget. Door middel van een app kan de medewerker gemakkelijk van vervoermiddel wisselen. Die staat de volgende dag klaar. Na een maand kan de medewerker, indien gewenst, opnieuw van auto wisselen, zonder extra kosten.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
14 oktober 2025
Claro neemt Carwash Maastricht over
14 oktober 2025
Autoscout24: Occasionprijzen blijven dalen
14 oktober 2025
Sunny Cars: EV wordt nauwelijks verhuurd
14 oktober 2025
Top 10 leasemaatschappijen ongewijzigd
14 oktober 2025
Het nieuwe DNA van de werkplaats bepaalt de toekomst van de aftermarket
13 oktober 2025
RDW vernieuwt erkenningenstelsel
Meest bekeken berichten
Recente reacties