Boris Hassing is aangesteld als manager Mobilize bij Renault Nederland. In zijn nieuwe functie is Hassing verantwoordelijk voor alle nationale activiteiten van Mobilize, de afdeling waar Renault Group zijn mobiliteitsdiensten heeft ondergebracht.

Hassing is al sinds 2005 jaar werkzaam bij Renault Nederland. “Mobilize heeft mijn bijzondere interesse omdat in deze businessunit de meest innovatieve en toekomstbestendige producten en diensten worden ontwikkeld. Ik vind het een enorme uitdaging om hieraan mijn bijdrage te leveren”, aldus Boris Hassing.

Elektrisch

Als manager Mobilize is Hassing verantwoordelijk voor de coördinatie, ontwikkeling en implementatie van huidige en toekomstige diensten van Mobilize in Nederland, in samenwerking met het Renault dealernetwerk. Zijn taken richten zich ook op het (verder) ontwikkelen van initiatieven op het gebied van elektrische mobiliteit, carsharing, ride-hailing, laadinfrastructuur, energie en andere nieuwe mobiliteitsoplossingen van Mobilize.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
7 november 2025
Sales versus aftersales
6 november 2025
Auto Prof 2026 groter dan in 2025
6 november 2025
AutoScout24: Prijs occasion stijgt weer
6 november 2025
Genomineerd voor de sloop?
5 november 2025
Stijging autokilometers te danken aan groei wagenpark
5 november 2025
De volgende stap in Bosch Remote Diagnostics
Meest bekeken berichten
Recente reacties