Hans Burki is per 1 november benoemd tot algemeen directeur van Wagenplan, een joint venture van Athlon en Achmea. Burki wordt daarmee verantwoordelijk voor de strategische koers en verdere groei van deze leasemaatschappij. Hans Burki volgt Niels van den Hoogen op, die sinds juli 2022 directeur was en zich volledig gaat focussen op zijn functie als commercieel directeur van Athlon Benelux.

Marchel Koops, commissaris van Wagenplan en algemeen directeur van Athlon Nederland: “Hans heeft een scherp oog voor de klant en optimale klantbediening. Met zijn opgedane kennis van de afgelopen jaren ben ik ervan overtuigd dat hij deze klantfocus en zijn ruime ervaring op het gebied van digitalisering inzet om Wagenplan verder te laten groeien.”

Auto-Abonnement

Hans Burki is sinds begin van dit jaar al betrokken bij de lancering van Auto-Abonnement, een initiatief van Wagenplan voor flexibele mobiliteit voor de particuliere en kleinzakelijke klanten van Centraal Beheer. Daarvoor werkte hij als verkoopdirecteur bij Athlon en was hij verantwoordelijk voor de kleinzakelijke en particuliere markt en het indirecte saleskanaal.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
11 november 2025
Ayvens: EV-only-beleid zet eindejaarsrun op EV
11 november 2025
Eurocars Asten is 1000ste VASS-lid
10 november 2025
Eric Bolhaar start als Sales Manager Automotive Benelux bij Eurol
10 november 2025
Verdienmodel boven idealisme
7 november 2025
IVA-studenten bezoeken China
7 november 2025
Minder omzet, meer winst Nexen
Meest bekeken berichten
Recente reacties