A-point B.V., onderdeel van de Pon-groep, mag Lexpoint B.V. overnemen. Dat heeft de Autoriteit Consument & Markt besloten. Er blijft volgens ACM na de overname voldoende concurrentie over.

De voorgenomen overname werd op 5 december jl. gemeld, omdat de transactie valt onder het concentratietoezicht. De ACM meldt nu geen reden te hebben om aan te nemen dat de deal “de daadwerkelijke mededinging op de Nederlandse markt of een deel daarvan op significante wijze zou kunnen belemmeren.”

Nieuwe eigenaar

Lexpoint-eigenaar Ton van der Horst blijft vanaf januari, wanneer de verkoop een feit is, aan het roer. Ook de medewerkers gaan mee over naar de nieuwe eigenaar, Dealer Groep Pon. Lexpoint is actief met de merken Volkswagen, Audi, Seat (servicedealer), Skoda (servicedealer) en van Volkswagen Bedrijfswagens. Met Lexpoint Lease wordt de regionale (klein)zakelijke markt bediend.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
4 juni 2026
Liqui Moly zet QR-code in, in strijd tegen namaak
4 juni 2026
1 op de 4 auto’s wereldwijd elektrisch
4 juni 2026
Automechanika Frankfurt 2026 rekent op 4.500 exposanten
3 juni 2026
Arie van den Ban, oprichter Van den Ban Autobanden, overleden
3 juni 2026
Nippon Paint ziet af van overname AkzoNobel
3 juni 2026
ABS Den Elzen neemt drie vestigingen Martin Koordes over
Meest bekeken berichten
Recente reacties