Sono Motors heeft al meer dan 44.000 reserveringen binnen voor de Sion. Daarmee is de Duitse fabrikant van elektrische zonneauto’s al zeker van 40 miljoen euro aan inkomsten.

Doel is uiteindelijk om in de komende weken in totaal 100 miljoen euro op te halen aan aanbetalingen, investeringen of andere vormen van financiering. Sono verwacht vervolgens nog deze zomer te kunnen beginnen met de productie van de eerste voertuigen.

“Enkele duizenden supporters geven daarmee het signaal af dat zij de Sion willen, een betaalbaar alternatief voor de logge en kostbare e-suv’s. Ze laten daarmee ook zien dat een klimaatvriendelijke mobiliteitsrevolutie in Europa zowel noodzakelijk is als gewenst”, zegt Laurin Hahn, ceo en mede-oprichter van Sono Motors.

Reddingscampagne

Het goede nieuws volgt op een noodkreet uit december 2022, toen het verslechterde investeringsklimaat Sono Motors leek op te breken en de fabrikant zijn achterban opriep om toch vooral in de Ion te investeren, teneinde niet alleen de planeet, maar ook de fabrikant zelf van de ondergang te redden.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
2 april 2025
NexDrive en 50five maken laadoplossingen toegankelijk
2 april 2025
Autobedrijf Jan Greijmans verder als TOP Merkspecialist in Mazda
2 april 2025
Een robuuste strategie
1 april 2025
Registraties nieuwe auto’s dalen met 10 procent in eerste kwartaal 2025
1 april 2025
Accupakket als zwaard van Damocles
1 april 2025
Autodealers in 2024: meer omzet, minder winst
Meest bekeken berichten
Recente reacties