Tijdens de Bovag Winterwasweken zijn dit jaar in totaal 51.000 kanskaarten verzilverd, iets minder dan de 54.000 van vorig jaar. De meeste daarvan kwamen op het conto van ANAC Carwash, op de vestiging IJsseloord in Arnhem.

Het carwashbedrijf verdient daarmee een uitje voor het hele team ter waarde van 1500 euro. Op een tweede plaats eindigde BOB Autowas Rotterdam Charlois. At the Carwash Company in Wormerveer werd derde. Zij ontvangen een cheque voor een teamteamuitje ter waarde van respectievelijk 1000 en 500 euro. Het was voor het eerst dat de Winterwasweken ook een competitie kende voor de wasbedrijven onderling.

Publieksprijs

Brancheorganisatie Bovag organiseerde de Winterwasweken dit jaar voor de zesde keer. In totaal deden meer dan honderd autowas- en poetsbedrijven mee aan de actie. Zij deelden in de maand januari kanskaarten uit aan hun klanten, die daarmee kans maakten op vele prijzen, waaronder een hoofdprijs ter waarde van 10.000 euro, te besteden aan een occasion bij een Bovag-bedrijf. De winnende kaart stond op naam van Hester Huisman uit Wognum. Zij verzilverde haar kanskaart bij Right Autowas in Hoorn.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
11 mei 2026
Waarom mannen meer betalen voor hun autoverzekering dan vrouwen
11 mei 2026
‘Dealers verliezen duizenden euro’s door foutieve klantdata’
11 mei 2026
Hemelvaart 2026: hier wordt het druk
11 mei 2026
Verkoop nieuwe caravans trekt stevig aan
11 mei 2026
Nederland koploper in zakelijke EV’s
11 mei 2026
Tanken onder 2 euro per liter? Het kan!
Meest bekeken berichten
Recente reacties