Het aantal Amsterdamse ritten van het autodeelconcept Car2go is in het eerste kwartaal van 2017 met 24 procent gestegen in vergelijking met dezelfde periode een jaar eerder. Het aantal leden steeg in Q1 met 27 procent tot 45.400.

De groei in Amsterdam is een afspiegeling van de groei in heel Europa: het totale aantal ritten in de veertien Europese steden waar Car2go actief is, steeg het eerste kwartaal met 23 procent naar 6,2 miljoen ten opzichte van hetzelfde kwartaal in 2016.

Vrijetijdsbesteding

Uit onderzoek onder ruim vijfduizend leden in veertien Europese steden blijkt dat via Car2g0 vooral een auto wordt geleend voor vrijetijdsbesteding. Amsterdammers spannen hiermee de kroon: 73 procent van de leden gebruikt de deelauto voor bijvoorbeeld een bezoek aan een restaurant of bioscoop.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
19 december 2025
Van Mossel Duitsland neemt leasevloot MisterGreen over
19 december 2025
Gerard Bolder voorzitter RAI Auto’s
19 december 2025
Resultaten autodealers iets beter in Q3
19 december 2025
Verkeersboetes sinds 2021 fors gestegen
19 december 2025
SDV is uitdaging voor schadeherstel
18 december 2025
Carwash Partspoint krijgt duurzaamheidskeurmerk
Meest bekeken berichten
Recente reacties