Carfax koppelt zijn onderhouds- en reparatie-informatie aan het taxatierapport Autotelex Pro van restwaardespecialist Autotelex.

Dat maken Autotelex en Carfax bekend in een gezamenlijk persbericht. “Autobedrijven zijn meer dan ooit op zoek naar binnen- en buitenlandse informatie, zoals onderhoudshistorie, vorige eigenaren, kilometerstanden en de afkomst van het voertuig, voordat tot een koop wordt overgegaan’’, zegt Rick Zielman, manager Carfax Benelux. “Het proactief beschikbaar stellen van deze informatie in Autotelex Pro is een logische stap voor Carfax.”

Import

“We hebben meerdere slimme integraties gebouwd. Zo krijg je ook bij het aanmaken van een bpm-aangifte direct een risicomelding als blijkt dat er belangrijke buitenlandse informatie voor het voertuig is. Op deze manier kan een Nederlands autobedrijf veiliger importeren”, aldus Jaap Wijnman, commercieel manager Autotelex.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
1 augustus 2025
9 procent meer nieuwe auto’s in juli
1 augustus 2025
Kwart BOVAG-bedrijven MVT ontevreden over cao
1 augustus 2025
Complete lijn verlichting ERA bij LKQ
31 juli 2025
Mewa werkkleding perfect voor warme werkdagen
31 juli 2025
Renault benoemt François Provost tot directeur
31 juli 2025
Univé zet AI in bij schadebeoordeling
Meest bekeken berichten
Recente reacties