Carfax koppelt zijn onderhouds- en reparatie-informatie aan het taxatierapport Autotelex Pro van restwaardespecialist Autotelex.

Dat maken Autotelex en Carfax bekend in een gezamenlijk persbericht. “Autobedrijven zijn meer dan ooit op zoek naar binnen- en buitenlandse informatie, zoals onderhoudshistorie, vorige eigenaren, kilometerstanden en de afkomst van het voertuig, voordat tot een koop wordt overgegaan’’, zegt Rick Zielman, manager Carfax Benelux. “Het proactief beschikbaar stellen van deze informatie in Autotelex Pro is een logische stap voor Carfax.”

Import

“We hebben meerdere slimme integraties gebouwd. Zo krijg je ook bij het aanmaken van een bpm-aangifte direct een risicomelding als blijkt dat er belangrijke buitenlandse informatie voor het voertuig is. Op deze manier kan een Nederlands autobedrijf veiliger importeren”, aldus Jaap Wijnman, commercieel manager Autotelex.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
17 september 2025
Fastned Gentbrugge als blauwdruk
17 september 2025
Met Logpay-kaart ook naar Argos en amiGo
17 september 2025
VNA ziet mobiliteitstransitie stilvallen
17 september 2025
BOVAG negatief over ‘pseudo-eindheffing’
17 september 2025
Revisiemotor gaat stuk: non-conformiteit in de werkplaats
16 september 2025
RAI Vereniging: Mobiliteitsplannen onvoldoende
Meest bekeken berichten
Recente reacties