Content Autogroep neemt per 1 oktober 2025 de Kia-activiteiten over van Auto Huiskes in Oss. Content gaat de KIA-activiteiten voeren vanuit de huidige locatie. Alle betrokken medewerkers gaan mee over naar Content Autogroep.
Content Autogroep is dealer van Kia en Hyundai, en heeft daarnaast twee universele occasioncentra. De verkoop- en serviceactiviteiten van Content Autogroep zijn verspreid over de vestigingen in Eindhoven, Tilburg, Den Bosch en Oss.
Consolidatie
Volgens de directie van Content Autogroep past de overname van Kia in Oss in de verdergaande consolidaties binnen de dealerwereld. Dit was voor Bas Huiskes ook de reden om de Kia-activiteiten van de hand te doen. “Ik ben sinds 1988 zelfstandig dealer geweest. Met de ontwikkelingen in de automotive, leasemaatschappijen met name die met hun aantallen steeds minder zaken doen met kleinere dealers, ben ik blij dat ik de Kia-activiteiten heb kunnen overdoen aan Content en dat we Kia voor Oss hebben kunnen behouden. Ook de medewerkers zijn er erg blij mee.”
Bas Huiskes gaat zelf niet mee over naar Content, maar richt zich op zijn universele activiteiten, onder meer met de CarProf-vestiging in Schaijk.
Mitsubishi en Suzuki
Auto Huiskes was in Oss tevens dealer van Mitsubishi en Suzuki. Die activiteiten gaan terug naar de importeur. Met enkele grote dealerholdings in het gebied rond Oss laat het zich raden hoe die activiteiten zullen worden voortgezet. Bas Huiskes: “Het pand in Oss komt nu helemaal in Kia-stijl en dat gaat er ongetwijfeld prachtig uitzien.”