Autobedrijf DAGO uit Doetinchem is door zijn importeur uitgeroepen tot de beste dealer van het jaar. Het bedrijf vertegenwoordigt Skoda sinds 2014 en werd in 2018 ook al eens uitgeroepen tot Skoda-dealer van het jaar.

Voor de competitie heeft Skoda het afgelopen jaar de prestaties van het autobedrijf gemeten in zowel de showroom als de werkplaats. Daarbij kwam Dago als beste uit de bus. Autoland van den Brug uit Heerenveen eindigde op een tweede plek, Ames Autobedrijf uit Dordrecht werd derde.

Aanmoedigingsprijs

Traditioneel heeft Skoda ook de jaarlijkse aanmoedigingsprijs uitgereikt. Dit jaar viel deze prijs ten deel aan het team van Auto Muntstad in Utrecht, als waardering voor de positieve energie waarmee ze werk maken van de klant centraal stellen. Het resulteert in meer verkoop, meer omzet in de werkplaats én een hogere klanttevredenheid. Daarnaast omarmen ze digitale hulpmiddelen om de klant in de showroom maatwerk en een maximale productervaring te leveren, aldus de importeur.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
30 mei 2025
Personeelstekort remt ondernemers
30 mei 2025
IVA Business School ruim boven landelijk gemiddelde
30 mei 2025
VASS verwelkomt 900ste lid
30 mei 2025
Investeren
28 mei 2025
Volvo Buitenweg wordt toch Henk Scholten
28 mei 2025
Innovam en Altac sluiten samenwerking
Meest bekeken berichten
Recente reacties