Eurorepar Car Service heeft het netwerk uitgebreid met negen nieuwe vestigingen. Het totaal aantal komt daarmee nu op honderd in Nederland. Volgend jaar denkt de formule met zo’n dertig vestigingen te kunnen doorgroeien.

Visser in Nijkerk, Autopalace in Apeldoorn, Kampen en Raalte, Mulders in Tiel, Mestrom in Groesbeek, Hekkert in Sittard, De Bliek in Oostburg en Van Beek Oudenbosch zijn de nieuwe Eurorepar Car Service vestigingen.

Van Beek in Oudenbosch is de honderdste vestiging. Het bedrijf wil ook de andere drie vestigingen aansluiten bij de snelgroeiende formule. Edwin van Beek: “Eurorepar Car Service is als multimerken aftersalesformule een waardevolle aanvulling op onze dienstverlening. Enerzijds zochten we een goed alternatief voor onze Citroën rijdende klanten met modellen van de oudere bouwjaren en daarnaast zijn we vanaf nu prima in staat om ook alle andere merken in ons werkgebied te voorzien van kwalitatief goed en scherp geprijsd onderhoud en reparatie.”

30 erbij in 2021

De belangstelling voor de Eurorepar Car Service-formule is onverminderd. De groei van het aantal vestigingen gaat dan ook onverminderd door volgens Harm Nieboer van Eurorepar. “De ambitie voor volgend jaar is om verder te groeien met zo’n dertig vestigingen, maar het is niet een doel op zich. Belangrijker is het om bedrijven te vinden die kwaliteit en service hoog in het vaandel hebben staan en daarnaast bereid zijn om te investeren in de toekomst.”

Op dit moment zijn er ruim 3.600 Eurorepar vestigingen in Europa. Uniek binnen de formule is het eigen Eurorepar onderdelengamma. Het betreft een complete onderdelenlijn voor alle merken, met de beste verhouding tussen kwaliteit, prijs en prestaties. Met tevens een garantie van 24 maanden op onderdelen en arbeid.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
2 februari 2026
19 Volvo-dealers onderscheiden met Customer Satisfaction Award 2025
2 februari 2026
Autoverkopen januari 2026: Japanse stadsauto verovert Nederland
2 februari 2026
Record voor rijden onder invloed
2 februari 2026
Onderdelen overal vandaan
30 januari 2026
Autonet overgenomen door Vitec
30 januari 2026
9147 bezoekers op AutoProf 2026
Meest bekeken berichten
Recente reacties
  • Eric on WODC: Inkomsten uit verkeersboetes verkeerd gebruikt: “Tja, de auto heeft niet voor niets de bijnaam “De melkkoe”. En daar komt dan nog bij het idiote beleid…jan 30, 14:58
  • Peter Hoogeveen on Een overwinning zonder glans: “Nog nooit zo’n anti auto, pro klimaat activistisch stukje gelezen, waardeloos!!!jan 21, 11:41
  • Paul Broos on Een overwinning zonder glans: “Goed verhaal Jos. ‘Fabrikanten worden dus nog steeds ‘verplicht’ te investeren in meerdere aandrijvingstechnologieën.’ is een terechte observatie. Zo zal…jan 21, 10:35
  • lucas stamos on Clarios/Varta versterkt Benelux-team: “het grappige is nog, dat die rechter mijn vader is, trots op hem!jan 5, 12:57
  • Eric on Bestelwagenmarkt stort in: “Schandalig die overheidsmaatregelen. Vooral omdat er voor landelijk opererende bedrijven gewoon geen alternatief is. Dat de overheid dit voor de…jan 2, 12:33