Wittenberg Utrecht is de eerste Hyundai-dealer in Nederland die een EV-showroom heeft geopend. De komende jaren introduceert Hyundai meer EV-showrooms.

De showroom draait helemaal om elektrisch rijden. Uiteraard zijn hier alle elektrische modellen van Hyundai te zien. Daarnaast kunnen klanten hier, onder meer via interactieve installaties, alles te weten komen over elektrisch rijden, connectiviteit en wat daarmee te maken heeft.

Hyundai Excellent Dealer

Wittenberg Utrecht is onlangs onderscheiden met de Excellent Dealer Award 2023, vanwege de uitmuntende score op het gebied van klanttevredenheid. “Wij zijn natuurlijk heel trots dat wij als eerste Nederlandse Hyundai-dealer onze EV-showroom hebben geopend. Hier kunnen wij klanten die specifiek in een elektrisch aangedreven Hyundai zijn geïnteresseerd alle mogelijkheden en voordelen van de auto’s en de techniek van de toekomst laten zien. Met deze showroom kunnen wij het predicaat Hyundai Excellent Dealer extra kracht bijzetten”, vertelt Peter Zwaan.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
18 september 2025
‘Kwart pechgevallen had voorkomen kunnen worden’
18 september 2025
KwikFit breidt partnernetwerk e-bike service uit
18 september 2025
De menselijke factor
17 september 2025
Fastned Gentbrugge als blauwdruk
17 september 2025
Met Logpay-kaart ook naar Argos en amiGo
17 september 2025
VNA ziet mobiliteitstransitie stilvallen
Meest bekeken berichten
Recente reacties