De Helmondse autofabrikant Lightyear gaat zich volledig focussen op de productie van het volumemodel Lightyear 2. Dat betekent dat de productie van de Lightyear 0 voorlopig wordt opgeschort.

Hiertoe heeft Lightyear bij de rechtbank uitstel van betaling aangevraagd voor Atlas Technologies, het bedrijf dat verantwoordelijk is voor de productie van de Lightyear 0.

Opschalen

Ceo en mede-oprichter van Lightyear, Lex Hoefsloot: “Helaas moesten we deze beslissing nemen. We hebben de afgelopen jaren veel geleerd van het hele ontwikkelingsproces van de Lightyear 0. We richten al onze energie nu op het bouwen van de Lightyear 2, teneinde die op tijd beschikbaar te hebben voor onze klanten.”

“Recentelijk hebben we een wachtlijst opgesteld voor de Lightyear 2, met meer dan 40.000 inshcrijvingen van individuele klanten en we hebben al zo’n 20.000 pre-orders van wagenparkbeheerder. We hopen de komende weken een aantal belangrijke investeringen rond te krijgen om de productie van de Lightyear 2 te kunnen opschalen.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
31 december 2025
Autotaalglas Ster van het Jaar naar Weert
31 december 2025
Niet terugblikken
30 december 2025
Independer: 70 procent meer vuurwerkschade
30 december 2025
Mens en robot hand in hand
29 december 2025
Helft autoschades door aanrijding met ander voertuig
29 december 2025
Washin7 neemt Carwash Rijen over
Meest bekeken berichten
Recente reacties