De Mengelers Groep neemt per 1 april de Toyota-vestigingen in Roermond en Venlo over van Oostendorp Autogroep. Door de uitbreiding van het verzorgingsgebied mag Mengelers zichzelf de grootste Toyota-dealer van Limburg noemen.

Bijna alle betrokken Oostendorp-medewerkers worden overgenomen. Voor hen en voor de klanten zal er volgens directeur Bas Oostendorp na 1 april niets veranderen.

Oostendorp Autogroep en Mengelers Groep zijn beide familiebedrijven, groot geworden door dat gevoel over te brengen op klanten en medewerkers. De Mengelers Groep is de eerste Toyota-dealer van Nederland, bestaat meer dan vijftig jaar en staat onder leiding van algemeen directeur Brian Italiaander. Met de Oostendorp-vestigingen in Midden- en Noord-Limburg erbij groeit de Mengelers Groep uit tot een automotive onderneming met uiteenlopende bedrijfstypen en specialismen.

Mengelers heeft Toyota-dealerbedrijven in Landgraaf, Maastricht en Sittard. Op haar vestiging in Sittard vertegenwoordigt ze ook Suzuki en Lexus. Bedrijfswagen Centrum Limburg en autoverhuur maken eveneens deel uit van de dienstverlening. (foto Mengelers Groep)

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
8 april 2025
Bosch ESItronic integreert SOVD-norm Tesla
8 april 2025
JATO: Big Three kwetsbaarder dan Duitsers of Japanners
8 april 2025
Valeo lanceert gereviseerde led-koplamp met Stellantis
7 april 2025
R5 tot EV van het jaar 2025 verkozen
7 april 2025
8,5% meer loon medewerkers tankstations en wasbedrijven
7 april 2025
Petronas Syntium levert smeermiddelen Autohero-centra
Meest bekeken berichten
Recente reacties