Karma Automotive verplaatst de Europese première van zijn elektrische Revero en Revero GT naar Nederland. De presentatie van 11 tot en met 13 maart volgt op de afgelopen vrijdag geannuleerde Autosalon Genève, in verband met het coronavirus.

“Het is belangrijk dat we doorgaan met de Europese lancering van Karma en de verschillende modellen”, zegt Rogier Kroymans, vp sales en network development van Karma in Europa. “De auto’s die we hier hebben, willen we gebruiken om een groter publiek bekend te maken met ons merk en de modellen.”

Media, potentiële distributeurs van het merk en klanten die interesse hebben worden uitgenodigd om de modellen te bezichtigen en om kennis te maken met leden van het Karma-managementteam. Het merk zegt inmiddels dealers te hebben gecontracteerd in Nederland, Zweden, Frankrijk en Spanje. Eind dit jaar wil Karma op alle belangrijke Europese markten vertegenwoordigd zijn.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
15 september 2025
Autotechnicus Nick Joosten elfde in EuroSkills-finale in Denemarken
15 september 2025
Snel fors betere marktdekking Monroe-veren
15 september 2025
Gebruik van gebruikte onderdelen
12 september 2025
ISP-groep plaatst kanttekening bij Data Act
12 september 2025
Auto Prof introduceert Commissie van Advies
12 september 2025
Vijftig jaar automotive innovaties
Meest bekeken berichten
Recente reacties