Een visie hebben voor de lange termijn is essentieel voor een ondernemer. Maar vooruit kijken is, naast noodzakelijk, ook erg moeilijk. Kurt Verhees, directeur van de Van den Udenhout-groep, werp alvast een blik op de autoretail in 2025.

udenhout-den-boschMet achttien vestigingen – dealerbedrijven, schadeherstelbedrijven, verhuurlocaties en een universele garage – is Van den Udenhout een grote speler voor de merken uit de Volkswagen-portfolio. Naast dealerbedrijven van Volkswagen, Audi, Seat en Skoda telt de groep vier schadebedrijven en een universeel – De Garage.

Pop-up

Verhees kwam vorig jaar in het nieuws toen hij de voormalige V&D-vestiging in Den Bosch huurde en er voor bijna vijf maanden een pop-up VW-Audi store opende. Vernieuwen en groeien zit in de genen, maar dat wil hij gaan realiseren met minder en zelfs kleinere vestigingen. Een strategie die vraagt om uitleg. Lees het hele artikel in nummer 1 van Aftersales Magazine, dat vrijdag 26 januari verscheen.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
16 mei 2025
Kwart jongeren kiest autoverzekering via vergelijkingssite
16 mei 2025
Nu nog een hobby
15 mei 2025
Minder onderhoudsmomenten, hogere kosten
15 mei 2025
Clepa roept op tot herziening groene transitie
15 mei 2025
Plasnomic benoemt alliantieraad
15 mei 2025
Koppeling Autoflex met PartsLink24
Meest bekeken berichten
Recente reacties