De verkoop van de kernactiviteiten van Stern (SternFacilitair) aan de Zweedse Hedin Mobilty Group is afgerond. Dat maakt de PB Holding, voorheen Stern Groep geheten, bekend.

De buitengewone aandeelhoudersvergadering stemde op 23 februari jl. in met de verkoop van Stern aan Hedin en een agio-uitkering van 14,50 euro per aandeel. De uitkering in contanten geschiedt onder aftrek van 15 procent dividendbelasting, tenzij op grond van fiscale regelingen een ander tarief van toepassing is.

Voortzetting

Hedin zet de autodealer-, schadeherstel- en verhuuractiviteiten van Stern in Nederland voorlopig voort onder dezelfde naam. De naam van Stern Groep is per 16 maart gewijzigd in PB Holding, dat houder is van een belang van 5,06 procent in Bovemij.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
16 mei 2025
Kwart jongeren kiest autoverzekering via vergelijkingssite
16 mei 2025
Nu nog een hobby
15 mei 2025
Minder onderhoudsmomenten, hogere kosten
15 mei 2025
Clepa roept op tot herziening groene transitie
15 mei 2025
Plasnomic benoemt alliantieraad
15 mei 2025
Koppeling Autoflex met PartsLink24
Meest bekeken berichten
Recente reacties