ABS Splinter/De Laat neemt per 1 september 2024 de vestiging van ABS J. Niesing in Amsterdam-Oost over. De locatie in Amsterdam-Oost wordt gesloten in verband met de herontwikkeling van het gebied rondom de H.J.E. Wenckebachweg.

“Er is gekozen voor ABS Splinter/de Laat omdat het DNA van de bedrijven bij elkaar past. Het doel was de continuïteit voor onze mensen en onze klanten te waarborgen. Om de veranderingen voor de medewerkers en klanten soepel te laten verlopen, blijf ik nog enige tijd betrokken”, aldus Nico van Beveren, eigenaar van ABS J. Niesing.

Drie vestigingen

Alle medewerkers krijgen een nieuwe werkplek bij één van de locaties van ABS Splinter aan de Computerweg, ABS Splinter HighTech aan de Softwareweg in Amsterdam of bij ABS Autoherstel De Laat in Heerhugowaard. Stephan Gamelkoorn, eigenaar van ABS Splinter/de Laat: “Met deze overname kan ABS Splinter/de Laat verder groeien in specialisatie én arbeidscapaciteit. We breiden ons familiebedrijf verder uit en omarmen de nieuwe medewerkers met dit gevoel. Ik dank Nico voor zijn vertrouwen in ons bedrijf.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
21 november 2025
Bob Velthuis beoogd voorzitter BOVAG Onafhankelijke Autobedrijven
21 november 2025
Gaspedaal.nl analyseert 14 miljoen apk-rapporten
21 november 2025
‘Geen grossierswisseling voor een concept’
21 november 2025
Meer en meer particulieren aan de EV
20 november 2025
Van Mossel neemt twee Britse dealergroepen over
20 november 2025
TransConnect breidt uit op Duitse markt
Meest bekeken berichten
Recente reacties