De Zwitserse chemieproducent Riwax draagt de distributie van zijn reinigings- en onderhoudsproducten in Nederland, België en Luxemburg per 1 juli 2025 over aan de Altac Coating Group, onder de naam Riwax Benelux.

Wanja Greuel, ceo van Riwax-Chemie: “We zochten een partner met diepgaande marktkennis en dezelfde kwaliteitsnormen. Die hebben we gevonden in Altac Coating Group.”

Lorenz Harzenmoser, eigenaar van Riwax, vult aan: “Deze samenwerking stelt ons in staat onze aanwezigheid in België, Nederland en Luxemburg te versterken, zonder concessies te doen aan kwaliteit of merkwaarden.”

Met acht vestigingen in Nederland en een team van vijftig vertegenwoordigers is Altac goed gepositioneerd om de distributie en support van Riwax in de Benelux verder uit te bouwen. Hendricus Tacoma, directeur van Altac, zegt: “Riwax staat voor Zwitserse topkwaliteit. Deze aanvulling op ons portfolio past perfect bij onze missie: duurzame oplossingen en klantgerichte distributie.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
1 augustus 2025
9 procent meer nieuwe auto’s in juli
1 augustus 2025
Kwart BOVAG-bedrijven MVT ontevreden over cao
1 augustus 2025
Complete lijn verlichting ERA bij LKQ
31 juli 2025
Mewa werkkleding perfect voor warme werkdagen
31 juli 2025
Renault benoemt François Provost tot directeur
31 juli 2025
Univé zet AI in bij schadebeoordeling
Meest bekeken berichten
Recente reacties