Autobedrijf Gert Pater in Barneveld is de samenwerking gestart met Autoglaz Nederland. Sinds april voert dit Gelderse auto- en schadeherstelbedrijf zijn ruitreparaties uit onder de naam Autoglaz Barneveld.

“Om onze bestaande klanten nog beter van dienst te kunnen zijn en ook nieuwe klanten aan te trekken, hebben we ons aangesloten bij Autoglaz”, aldus dga Gert Pater. “We werken volgens het principe ‘klaar terwijl u wacht’. Daarom hebben we ook een ruime wachtruimte. Hier kunnen klanten genieten van een kop koffie en eventueel kunnen werken op hun laptop.”

Gelauwerd

Autobedrijf Gert Pater werd in 1985 opgericht en sleepte in 2009 de titel ‘Mijn Autobedrijf van het Jaar’ in de wacht. Autoglaz Nederland spreekt van “een waardevolle aanvulling voor de almaar groeiende formule.” Autoglaz bedient zowel zakelijke als particuliere rijders.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
12 mei 2026
‘Auto’s waarmee ik een persoonlijke band kweek, gaan nooit weg’
11 mei 2026
Waarom mannen meer betalen voor hun autoverzekering dan vrouwen
11 mei 2026
‘Dealers verliezen duizenden euro’s door foutieve klantdata’
11 mei 2026
Hemelvaart 2026: hier wordt het druk
11 mei 2026
Verkoop nieuwe caravans trekt stevig aan
11 mei 2026
Nederland koploper in zakelijke EV’s
Meest bekeken berichten
Recente reacties