Axalta Coating Systems neemt de Britse fabrikant van reparatie- en schadeherstelproducten U-POL over van onder meer investeringsmaatschappij Graphite Capital Management voor 428 miljoen pond, zo’n 500 miljoen euro.

U-POL voert een aantal bekende merken in schadeherstel en beschermende toepassingen, waaronder Raptor, Dolphin en Gold. “Axalta is de wereldleider in het segment van premium autoschadeherstellakken”, zegt Robert Bryant, ceo van Axalta. “U-POL heeft een goede expertise in accessoires voor schadeherstel en beschermende coatings, wat zeer goed aansluit bij de activiteiten van Axalta. Wij kunnen onze doelmarkten uitbreiden in het belangrijke en groeiende mainstream en economy based schadeherstelsegment, maar ook in de doe-het-zelf herstelmarkt voor consumenten. We zien ook kansen voor de technologie van U-POL in nieuwe applicaties binnen andere afdelingen van ons bedrijf, waaronder mobility en industriële coatings.”

De transactie zal naar verwachting in de tweede helft van 2021 zijn beslag krijgen, onder voorbehoud van goedkeuring door de mededingingsautoriteiten.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
18 april 2025
Schadeafhandeling Toyota Nederland via Openclaims
18 april 2025
Harvest Automotive benoemd tot officiële distributeur Atera
18 april 2025
Invoering betaald parkeren: ‘Het interesseert de gemeente niet’
17 april 2025
One-stop-shop-visie krijgt vorm
17 april 2025
42 procent minder verkeersdoden in 25 jaar
17 april 2025
Geen extra monteur maar extra bruggen
Meest bekeken berichten
Recente reacties