Bovag Schadeherstelbedrijven krijgt per 1 januari 2020 een aparte sectie voor caravan- en camperschadeherstellers. Branchemanagers Frank Ruygrok en Maarten Mastop kondigden dat aan op de algemene ledenvergadering (25 november).

Sinds de oprichting van Bovag Schadeherstelbedrijven (1 januari 2016) zijn zo’n vierhonderd auto(ruit)schadeherstellers lid geworden Branchemanager Frank Ruygrok (rechts) noemt de toevoeging van de caravan- en camperbranche een logische stap: “Vorig jaar zijn we begonnen met het aansluiten van ruitschadeherstellers. Intussen kunnen we met ons ledenaantal spreken van een volwassen omvang.” Belangenbehartiging voor de betreffende caravan- en camperbedrijven kan nu ook voor het schadeherstel door Bovag gebeuren. Daarnaast kunnen de leden gebruik gaan maken van de algemene voorwaarden die specifiek voor schadeherstel gelden, met daarbij ook het garantiebewijs.”

Mijlpaal

Maarten Mastop, branchemanager Bovag Caravan- en Camperbedrijven: “Tientallen caravan- en camperbedrijven die lid zijn van Bovag willen ook de vertegenwoordiging voor die deelactiviteit graag onder hetzelfde dak en onder dezelfde noemer brengen. We kunnen nu in die behoefte voorzien en wat ons betreft is dat een regelrechte mijlpaal.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
23 mei 2025
Tom Pijnenburg wint Geerlig Riemerprijs 2025
23 mei 2025
Rematec 2025; duurzaam als leitmotiv
23 mei 2025
Alzura breidt uit met 100 procent leveringsplicht
22 mei 2025
Autoverzekering Suzuki-dealers voor 12 jaar garantie
22 mei 2025
Wico Autolakken heet voortaan Prepaire
22 mei 2025
Eurami wordt Bosch First Supplier Premium
Meest bekeken berichten
Recente reacties