In opdracht van de AutoTech Alliantie heeft TagPoint Training een online platform ontwikkeld voor trainingen die specifiek gericht zijn op gedragsverandering, onder de naam AutoTechPoint.

Het interactieve trainingsprogramma verbetert het herkennen van risico’s, wat bewust gedrag realiseert. Het programma is ontwikkeld in samenwerking met gedragspsychologen. Het traint de hersenen, verbetert de waarneming en verhoogt de bewustwording. In de trainingen wordt gebruikgemaakt van psychologische impulsen, video’s en serious gaming om de gewenste gedragsverandering te realiseren.

Uitgangspunt voor de trainingen is dat niet alleen kennis noodzakelijk is voor kwalitatief en veilig herstel, maar dat het gat tussen kennis en gedrag risico’s met zich meebrengt. De trainingen zijn er niet alleen voor de techniek, maar ook voor de frontoffice en algemene zaken.

Exclusief

De leden van de AutoTech Alliantie starten dit jaar exclusief met deze trainingen. Later dit jaar komt AutoTechPoint ook beschikbaar voor andere belanghebbenden. De trainingen worden in abonnementsvorm aangeboden en tweemaandelijks geüpdatet.

Volgens het principe van een leven lang leren biedt AutoTechPoint met een abonnement op het trainingsprogramma het schadeherstelbedrijf de mogelijkheid om de voortgang van alle medewerkers te blijven volgen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
21 mei 2025
Occasionprijzen blijven licht stijgen
21 mei 2025
Apollo: Merk Vredestein blijft bestaan
21 mei 2025
Crisis is kans
20 mei 2025
Marc Oudshoorn directeur ASN Groep
20 mei 2025
Xavier Chardon wordt ceo Citroën
20 mei 2025
Broekhuis neemt Jansen2Wielers Barneveld over
Meest bekeken berichten
Recente reacties