Nadat eerder de ledenraad van Bovag akkoord was gegaan met de fusie van Focwa en Bovag heeft op 31 maart de ledenraad van Focwa eveneens zijn fiat gegeven aan de fusie. Hiermee houdt Focwa op te bestaan.

De 750 bedrijven (de dubbelleden niet meegeteld) worden ondergebracht bij de relevante Bovag-afdelingen. Voor het overgrote deel betekent dat aansluiting bij Bovag Schadeherstelbedrijven. Ook caravan- & camperbedrijven en autowas/poetsbedrijven treden toe tot Bovag.

Aanvullen

Han ten Broeke, algemeen voorzitter Bovag: “In een branche waarin de technische ontwikkelingen snel gaan, waarin de noodzaak tot verduurzamen steeds groter wordt en waarin de verhoudingen aan het schuiven zijn, hebben brancheverenigingen de verantwoordelijkheid om te kijken hoe ze de beste toegevoegde waarde voor leden kunnen leveren. Bovag en Focwa blijken elkaar goed aan te vullen. Met deze fusie bundelen Bovag en Focwa de krachten, zodat bedrijven in de schadeherstelbranche verzekerd blijven van goede ondersteuning en belangenbehartiging. Waarbij leden van beide organisaties kunnen profiteren van het beste van de twee werelden: onder meer de technische expertise van Focwa en de lobbykracht van Bovag.”

Bestuur

Met het verdwijnen van Focwa krijgen de nieuwe Bovag-leden de komende weken hulp bij de overgang naar het Bovag-lidmaatschap. De uitgebreide afdeling Bovag Schadeherstelbedrijven staat onder leiding van branchemanager Stephan Griffioen. Tijdens de algemene ledenvergadering van de afdeling, op 19 april, wordt een nieuw bestuur gekozen.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
14 oktober 2025
Claro neemt Carwash Maastricht over
14 oktober 2025
Autoscout24: Occasionprijzen blijven dalen
14 oktober 2025
Sunny Cars: EV wordt nauwelijks verhuurd
14 oktober 2025
Top 10 leasemaatschappijen ongewijzigd
14 oktober 2025
Het nieuwe DNA van de werkplaats bepaalt de toekomst van de aftermarket
13 oktober 2025
RDW vernieuwt erkenningenstelsel
Meest bekeken berichten
Recente reacties