Pittsburgh Glass Works, oftewel PGW Auto Glass, is door de LKQ Corporation verkocht aan One Equity Partners. Het betreft alleen de Amerikaanse glasdistributie-activiteiten.

PWG was met een omzet in 2021 van ruim 400 miljoen dollar (362 miljoen euro, EBITA 10 procent) een relatief kleine loot aan de LKQ-stam en bleek ook minder goed in de LKQ-portfolio te passen. PWG werd in 2016 door LKQ overgenomen als onderdeel van een grotere transactie, waaronder ook lakdistributeurs vielen.

Desinvestering

De overdracht van PGW aan One Equity Partners zal naar verwachting in het tweede kwartaal van dit jaar kunnen worden afgerond. Dominick Zarcone, president en ceo van LKQ stelt: “We kijken altijd kritisch naar onze activiteitenportfolio en zijn als dat nodig is ook bereid te desinvesteren, zeker als blijkt dat een activiteit verder weg staat van onze corebusiness.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
21 mei 2026
Concurrentiepositie toeleveranciers onder druk
20 mei 2026
Brandbrief BOVAG over energiekosten
20 mei 2026
Renault ziet oplossing voor vastlopend stroomnet
20 mei 2026
DKV Mobility neemt MKB Brandstof over
20 mei 2026
Ayvens: Stijgende belangstelling voor occasionlease
20 mei 2026
Dealers positiever over importeurs
Meest bekeken berichten
Recente reacties