Marcel Kooij van Boekhorst Autoschade Veenendaal is door branchevereniging Focwa benoemd tot lid van verdienste. Voorzitter Peter Brussel en directeur Femke Teeling overhandigden op 5 oktober de oorkonde aan Marcel Kooij.

Peter Brussel: “Marcel Kooij heeft ontzettend veel voor de vereniging betekend. Jarenlang heeft hij erg veel inspanningen geleverd voor Focwa en haar leden onder andere als lid van de ledenraad en vanaf 2018 als voorzitter van de ledenraad.”

Directeur Femke Teeling: “Marcels bijdrage aan Focwa is zeer waardevol en we zetten dit graag kracht bij door hem een speciale plek binnen onze vereniging te geven. Daarom hebben de ledenraad en het algemeen bestuur van Focwa besloten om Marcel Kooij tot lid van verdienste te benoemen. Focwa is trots op leden die hart hebben voor de vereniging en bereid zijn zich daarvoor in te zetten.”

Op de foto: Marcel Kooij (rechts) en Peter Brussel.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
19 mei 2025
MG opent grootste MG brandstore van Europa in Roermond
19 mei 2025
Aantal laadpunten gestegen, stagnatie dreigt
19 mei 2025
Vrouwen aan het stuur
19 mei 2025
Requal Equipment
16 mei 2025
Kwart jongeren kiest autoverzekering via vergelijkingssite
16 mei 2025
Nu nog een hobby
Meest bekeken berichten
Recente reacties