Autotaalglas Nederland heeft Martijn Zaal benoemd tot commercieel directeur, een functie die hij al sinds februari 2020 ad interim invulde.

Martijn Zaal volgt Bob Werensteyn op, die het bedrijf recent heeft verlaten. Zaal wordt verantwoordelijk voor alle commerciële activiteiten van Autotaalglas Nederland en geeft leiding aan het callcenter.

Robuust

Algemeen directeur van Autotaalglas Nederland Pieter Gabriels is blij met de aanstelling van Zaal: “We zijn trots en verheugd Martijn Zaal te benoemen tot commercieel directeur van Autotaalglas Nederland. Een sterke organisatie heeft een robuuste professional nodig op deze plek en die invulling hebben we met Martijn gerealiseerd, dat heeft hij het afgelopen jaar al bewezen.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
12 januari 2026
Chinese automerken halen gevestigde orde in op aftersales
12 januari 2026
Waarom Nederland zijn EV’s weer ziet vertrekken
12 januari 2026
Forse stijging autodiefstallen 2025
9 januari 2026
Branchecoalitie vraagt informateur om hervorming autobelasting
9 januari 2026
Cockpitinnovaties Bosch op CES 2026
9 januari 2026
Kwaliteit gestuurd door data
Meest bekeken berichten
Recente reacties