Terwijl menig vakantieganger deze periode neerstrijkt rond de kusten van het Italiaanse Lago Maggiore wordt bekend dat dit de bestemming wordt van de 2019-editie van het schadecongres IBIS.

Het zal voor het eerst in de negentienjarige geschiedenis zijn dat IBIS Global Summit Italië aandoet. Afgelopen editie werd gehouden in München.

Waardering

Zo’n 370 schadebranchegenoten uit 30 landen kwamen naar München. IBIS-topman Jason Moseley (foto) kijkt naar eigen zeggen terug op een geslaagde editie. Van de congresbezoekers oordeelde 94 procent dat het in ‘goede’ of ‘excellente’ mate voldeed aan de verwachtingen vooraf. Vier van de vijf waardeerde het evenement met de kwalificatie ‘goed’ of ‘excellent’.

Onmisbaar

Moseley laat nog geen details los over het programma van komende editie, maar wil wel een tipje van de sluier oplichten: “We willen iets unieks neerzetten dat onmisbaar is voor diegenen die het zakelijk landschap vandaag de dag beïnvloeden.” De keuze voor Italië onderbouwt hij door het land te omschrijven als ‘grotendeels beschouwd als het gepassioneerde en emotionele hart van de autowereld’. >> In Aftersales Magazine 07-2018 publiceerden wij een verslag van IBIS 2018. Lees het nu gratis online.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
2 januari 2026
Bestelwagenmarkt stort in
2 januari 2026
Registraties 2025: Verschuivingen in beeld
2 januari 2026
Meer te halen bij carwashklant
1 januari 2026
Decemberverkoop stijgt met 31,9 procent, trekt jaar in de plus
31 december 2025
Autotaalglas Ster van het Jaar naar Weert
31 december 2025
Niet terugblikken
Meest bekeken berichten
Recente reacties
  • Eric on Bestelwagenmarkt stort in: “Schandalig die overheidsmaatregelen. Vooral omdat er voor landelijk opererende bedrijven gewoon geen alternatief is. Dat de overheid dit voor de…jan 2, 12:33
  • Eric on Genomineerd voor de sloop?: “Interessanter zou ik vinden wat het percentage auto’s is per merk en model wat nu nog rijdt ten opzichte van…nov 6, 17:23
  • Barend Luiting on Nieuw vakblad in 2026: Aftersales Techniek: “Dankjewel, Peter!okt 6, 15:48
  • peter lepage on Nieuw vakblad in 2026: Aftersales Techniek: “Goedemorgen. Wat een goed idee! Ik denk dat er belangrijke behoefte is aan een vakkundig technisch blad. Heel veel succes…okt 2, 10:17
  • Eric on ‘Remblokken met asbest op Ali Express’: “Handel met dit soort dictaturen moeten we geheel stoppen. Naast allerlei veiligheids- en milieurisico’s geeft het oneerlijke concurrentie en moeten…aug 12, 10:03