AkzoNobel voegt een nieuwe UV Putty toe aan zijn productassortiment voor snel herstel van kleine schades. De putty is verkrijgbaar in twee texturen: fijn en grof, heeft een snelle drogingstijd, een lage uitstoot van vluchtige organische stoffen en is energie-efficiënt in het gebruik.

De UV Putty kan worden aangebracht op verschillende ondergronden, waaronder oude laklagen, staal, aluminium en de meest voorkomende kunststoffen die worden gebruikt voor het repareren van voertuigen. Uitharden kan in minder dan twee minuten met een UV-A-lamp.

Duurzaamheid

De putty wordt geleverd in een tube met één component, voor minimale verspilling en is eenvoudig te doseren. Het product kan met een plamuurmes worden aangebracht en is direct na het uitharden klaar voor schuren en verwerken. Namens AkzoNobel zegt marketingdirecteur Rob Lagendijk: “De belangrijkste focus van AkzoNobel op duurzaamheid heeft geleid tot innovaties in het portfolio voor Vehicle Refinishes. We hebben een groeiend UV-productassortiment, waaronder onze nieuwe UV Putty, die onze op duurzaamheid gerichte klanten helpt hun energieverbruik te verminderen en de uitstoot van VOS te verlagen.”

De UV Putty is goedgekeurd voor gebruik in combinatie met AkzoNobel UV Fillers en de premiummerken Sikkens en Lesonal.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
23 mei 2025
Tom Pijnenburg wint Geerlig Riemerprijs 2025
23 mei 2025
Rematec 2025; duurzaam als leitmotiv
23 mei 2025
Alzura breidt uit met 100 procent leveringsplicht
22 mei 2025
Autoverzekering Suzuki-dealers voor 12 jaar garantie
22 mei 2025
Wico Autolakken heet voortaan Prepaire
22 mei 2025
Eurami wordt Bosch First Supplier Premium
Meest bekeken berichten
Recente reacties