In opdracht van de curator organiseert veilingplatform BVA Auctions een online faillissementsveiling met goederen van Autoschadebedrijf De Platvoet in Deventer. Van 30 augustus tot en met 6 september kunnen geïnteresseerden meebieden op het aanbod.

Het bedrijf werd op 6 juli failliet verklaard. Onder de virtuele hamer gaan 230 kavels met goederen voor de automotive branche, zoals bedrijfswagens, aanhangwagens, werkplaatsequipment, 2-koloms hefbrug, spuitcabine, poetsmachine en gereedschappen.

Kijkdag

Belangstellenden kunnen woensdag 30 augustus van 9.00 tot 11.00 uur aan de Zwolseweg in Deventer het veilingaanbod bezichtigen. Daarna start de online faillissementsveiling. De ophaaldag is dinsdag 12 september. Meer informatie over de veiling vindt u hier.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
16 mei 2025
Kwart jongeren kiest autoverzekering via vergelijkingssite
16 mei 2025
Nu nog een hobby
15 mei 2025
Minder onderhoudsmomenten, hogere kosten
15 mei 2025
Clepa roept op tot herziening groene transitie
15 mei 2025
Plasnomic benoemt alliantieraad
15 mei 2025
Koppeling Autoflex met PartsLink24
Meest bekeken berichten
Recente reacties