Beduidend meer facturen (gemiddeld ruim vijftig stuks), een licht hogere gemiddelde factuurwaarde (291 euro) en klanten die weer meer mobiel worden. Dat is de cocktail die de werkplaatsactiviteiten stimuleert.

Dat blijkt tevens uit de analyse van de WESP-cijfers over afgelopen week (week 25). Het lijkt erop dat we in juni weer op de omzet van het oude normaal uitkomen. Met andere woorden: het universele autobedrijf ligt ten aanzien van de aftersales in de maand juni weer aardig op stoom.

Banden

Nu maakt één zwaluw nog geen zomer, maar de trend is positief. Het enige en gezien het relatief hoge apk-volume opvallende punt is dat de bandenomzet vorige week wat achterbleef en een lichte omzetdaling van 1,8 procent noteerde ten opzichte van vorige week.

Waar universele autobedrijven de vinger aan de pols zouden moeten houden is het vasthouden van hun proactieve opstelling richting klanten. In de coronaweken heeft dit de nodige werkplaatsklanten opgeleverd. Nu het werk aantrekt, zou je die aanpak niet moeten verwaarlozen, maar juist cultiveren.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
23 mei 2025
Tom Pijnenburg wint Geerlig Riemerprijs 2025
23 mei 2025
Rematec 2025; duurzaam als leitmotiv
23 mei 2025
Alzura breidt uit met 100 procent leveringsplicht
22 mei 2025
Autoverzekering Suzuki-dealers voor 12 jaar garantie
22 mei 2025
Wico Autolakken heet voortaan Prepaire
22 mei 2025
Eurami wordt Bosch First Supplier Premium
Meest bekeken berichten
Recente reacties