Alle bij het netwerk van CarProf aangesloten autobedrijven, zo’n honderd in totaal, zijn vanaf heden gecertificeerd als Erkend Duurzaam. “We staan als garageformule voor kwaliteit en vooruitgang en hebben met deze groepscertificering ook op het vlak van duurzaamheid weer een grote stap gezet”, aldus marketingmanager Ivar Camps.

De certificering voor Erkend Duurzaam, het duurzaamheidskeurmerk van de mobiliteitsbranche, wordt door onafhankelijke specialisten uitgevoerd. Ivar Camp: “Met Erkend Duurzaam faciliteren we onze leden aan een goed MVO-beleid. Met voordelen als minder milieuvervuiling en compliant zijn aan nieuwe wet- en regelgeving. Maar ook het kunnen voldoen aan de wensen van leasemaatschappijen, banken, verzekeraars en consumenten.”

Jan Roeleveld van CarProf Maarsen is enthousiast over de certificering: “Wij willen investeren in de toekomst en dit ook uitdragen naar de nieuwe generatie klanten die duurzaamheid verkiest.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
24 februari 2026
Oliver Kuhnle financieel directeur CarGarantie
24 februari 2026
ERE-certificaten: particuliere EV-rijders lopen honderden euro’s mis
24 februari 2026
Oprichter Leseman Car Care doet stapje terug
24 februari 2026
Europese automarkt krimpt in januari, EV-aandeel stijgt naar 19,3 procent
24 februari 2026
Andere eigenaars voor Auto Olijnsma
24 februari 2026
ANWB-test: beste zomerband gaat ruim twee keer zo lang mee als budgetband
Meest bekeken berichten
Recente reacties