Alliance Automotive Group Benelux lanceert het bandenconcept Tyres-On voor het universele autobedrijf dat is aangesloten bij het grossiersnetwerk van PartsPoint of Precisium.

In een toelichting bij de introductie zegt directeur Rob Visser: “PartsPoint ontwikkelt zich steeds meer als one-stop-shop leverancier voor het garagebedrijf. Na de overname van Dabeko werden wij in één keer ook een leidinggevende speler in de bandenmarkt. De afgelopen jaren hebben wij gebruikt om dit bandenspecialisme uit te rollen in de overige PartsPoint vestigingen in Nederland en België. Met de lancering van Tyres-On, bieden wij universele autobedrijven de mogelijkheid om op een succesvolle manier in te spelen op de groeiende bandenmarkt. Met onze uitgebreide ondersteuning in combinatie met inkoopvoordeel en bestelgemak stellen wij universele autobedrijven in staat maximaal rendement uit de productgroep banden te behalen en zich als dé Specialist in banden naar hun klant te profileren.”

Marketing

Op het gebied van marketing biedt Tyres-On de deelnemers verschillende mogelijkheden voor in-house, lokale en landelijke communicatie. Zo wordt de deelnemers onder andere een bandendisplay én narrowcasting aangeboden. Op lokaal niveau zullen onder andere huis-aan-huis folders verspreid worden om de consument in de regio te bereiken. Op landelijk niveau zullen onder andere billboards en radiocommercials de zichtbaarheid van Tyres-On voor het grotere publiek vergroten.

Training

Naast marketing biedt Tyres-On trainingen via het opleiding- en trainingsconcept Tech360, zodat de autotechnici over de juiste bandenexpertise beschikken om de klant te voorzien van een volledig advies.

Tyres-On wordt ondersteund door de bandenmerken Continental, Delinte, Hankook, Michelin, Tyfoon en Vredestein. Deelnemers kunnen op deze merken levenslange garantie aan hun klanten aanbieden bij de aanschaf van nieuwe banden.

Campagne

Vanaf juni trekt Tyres-On met ‘Tyres-On Tour’ de Benelux in. Op zeven  verschillende locaties in Nederland en België wordt Tyres-On geïntroduceerd aan geïnteresseerde garagehouders. Ook zullen diverse gastsprekers het belang van een bandenspecialisme voor de universele autobedrijven verder toelichten.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
2 januari 2026
Ramon Lingen stapt in bij Van der Wijngaart & Partners
2 januari 2026
Bestelwagenmarkt stort in
2 januari 2026
Registraties 2025: Verschuivingen in beeld
2 januari 2026
Meer te halen bij carwashklant
1 januari 2026
Decemberverkoop stijgt met 31,9 procent, trekt jaar in de plus
31 december 2025
Autotaalglas Ster van het Jaar naar Weert
Meest bekeken berichten
Recente reacties
  • Eric on Bestelwagenmarkt stort in: “Schandalig die overheidsmaatregelen. Vooral omdat er voor landelijk opererende bedrijven gewoon geen alternatief is. Dat de overheid dit voor de…jan 2, 12:33
  • Eric on Genomineerd voor de sloop?: “Interessanter zou ik vinden wat het percentage auto’s is per merk en model wat nu nog rijdt ten opzichte van…nov 6, 17:23
  • Barend Luiting on Nieuw vakblad in 2026: Aftersales Techniek: “Dankjewel, Peter!okt 6, 15:48
  • peter lepage on Nieuw vakblad in 2026: Aftersales Techniek: “Goedemorgen. Wat een goed idee! Ik denk dat er belangrijke behoefte is aan een vakkundig technisch blad. Heel veel succes…okt 2, 10:17
  • Eric on ‘Remblokken met asbest op Ali Express’: “Handel met dit soort dictaturen moeten we geheel stoppen. Naast allerlei veiligheids- en milieurisico’s geeft het oneerlijke concurrentie en moeten…aug 12, 10:03