Auto Meijer uit Burgum sluit zich per 1 april aan bij garageformule CarXpert. Grossier Ype Kramer uit Leeuwarden heeft het autobedrijf aangebracht als nieuw lid.

Eigenaar Freerk Meijer: “Ype Kramer is al jarenlang onze leverancier en een goede relatie die levert tegen de juiste condities. Wij hebben natuurlijk meer formules bekeken. Voor ons gaven de marketing en technische ondersteuning, de aankleding van ons pand en de bekendheid en betrouwbaarheid van CarXpert de doorslag. Bovendien het vertrouwen om meer klanten te krijgen en klaar te zijn voor de toekomst.”

Wachtlijst

Volgens Freek Blekxtoon, directeur bij Group Auto, is de interesse voor CarXpert erg groot. Blekxtoon: “Wij hebben fors ingezet op groei. Dat blijkt goed aan te slaan. Later dit jaar organiseren wij ook weer een techniekcongres, waar we alles beschikbaar hebben waarmee we de universelen kunnen ondersteunen. Internationaal groeit het netwerk ook snel. Met ons recent gelanceerde platform Compasso verwachten wij snel nog meer formuledeelnemers te kunnen aanstellen.” Op dit moment telt CarXpert in Nederland ruim 130 deelnemers. Doel is door te groeien naar meer dan 250.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
12 mei 2026
Vernieuwde website De Hoeve Multipower focust op oplossingen
12 mei 2026
Jim Schouten directeur Innovam
12 mei 2026
Vakantieverkeer zorgt voor meer autoschades
12 mei 2026
Bandenvervangingsmarkt veert op in eerste kwartaal 2026
12 mei 2026
Boekhorst neemt Regio Autoschade Almelo over
12 mei 2026
‘Auto’s waarmee ik een persoonlijke band kweek, gaan nooit weg’
Meest bekeken berichten
Recente reacties