Volkswagen gaat in samenwerking met Amazon Web Services een industriële cloud-oplossing bouwen waarin de data van alle machines, fabrieken en systemen van alle 122 fabrieken van de Volkswagen Group worden samengebracht.

Beide partijen zijn daartoe een meerjarige samenwerking overeengekomen. Volkswagen verwacht hiermee aanzienlijke productiviteitsvoordelen te behalen.

30.000 locaties

Op de lange termijn moet het systeem ook de hele bevoorrading van de fabrieken kunnen omvatten Die global supply chain bestaat uit meer dan 30.000 locaties en meer dan 1500 toeleveranciers en partners over de hele wereld. Omdat het een open industrieplatform wordt, kunnen andere partners op een later tijdstip aan het netwerk worden toegevoegd.
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
13 juni 2025
Pim Nass commercieel directeur banden AAGB
13 juni 2025
Cleijsen neemt Moonen Autoschades over
13 juni 2025
Equip Auto zet klassieker in het zonnetje
13 juni 2025
Zand
12 juni 2025
Prijsstijging occasionmarkt zet door
12 juni 2025
ABS Den Elzen overgenomen door Werksta
Meest bekeken berichten
Recente reacties