Garageformule Autofirst, ondersteund door verschillende grossiers van Fource, heeft recentelijk weer tien garagebedrijven aangesloten. Het totaal komt daarmee op 135 vestigingen door heel Nederland.

Het gaat om de volgende bedrijven: Muijs Auto’s in Schijndel, Garage Markus in Bruinisse, Autoservice Rodam in Wissenkerke, Thijs-Mann in Breda, Remie Repair in Diessen, Gaasbeek in Heteren, Garage Van Dam in Gouda, Dorestad in Wijk bij Duurstede, Garage Piet Sanders in Uitgeest en Autoservice Medemblik in, jawel, Medemblik.

Persoonlijk

Autofirst-bedrijven zijn regionaal opererende autobedrijven die een hoge servicegraad nastreven in combinatie met een persoonlijke klantbenadering. Zij kunnen bij Autofirst rekenen op een brede marketingondersteuning en de regionale slagkracht en ondersteuning van automaterialengrossiers AOC, APS, GHS, Heijl, Primaparts, Rijsbergen en Koskamp. Wouter van Opmeer van Autofirst Bakker & Opmeer in Zaandam zegt hierover: “Autofirst biedt op marketinggebied alles wat maar mogelijk is, zodat ik per maand momenteel negentien nieuwe klanten binnenhaal. Bovendien laat de formule ons ook als garagebedrijf naar voren komen zoals wij zijn. Ik heb nooit het gevoel gehad dat wij onze identiteit moesten inleveren.” René Muijs van de nieuwe Autofirst-vestiging Autofirst Muijs in Schijndel: “Het aantrekkelijke van Autofirst is dat het zeer innovatief is, maar toch persoonlijk. De formule heeft de kracht van een landelijke formule en toch kan ik regionaal snel schakelen via de vertegenwoordiger van mijn grossier. Dat geeft vertrouwen in een goede toekomst.”
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
1 december 2025
Registraties november in de plus, jaartotaal blijft nog achter
1 december 2025
Leugens, grove leugens en…
28 november 2025
Autotechnica Amsterdam overgenomen door Alliance
28 november 2025
Lynk & Co stopt abonnementen en focust op verkoop
28 november 2025
Beste Leasemaatschappijen 2026 bekend
28 november 2025
Athlon wint Innovatie Award met Flex+
Meest bekeken berichten
Recente reacties