Met de oprichting van een nieuw netwerk wil de Duitse vakbeurs Automechanika (8-12 september 2026) de klassieker-expertise van exposanten bundelen en laten zien welke kansen dit segment biedt voor werkplaatsen en handelaren.

Het initiatief van Automechanika wordt ondersteund door de internationale oldtimervereniging FIVA en de partners Bosch, DAT, Eucon en ROWE.

Automechanika belooft leden van het nieuwe netwerk branche-inzichten, exclusieve uitnodigingen voor klassieke evenementen en de mogelijkheid om nieuwe bedrijfsmodellen en zakelijke contacten te leggen in de industrie, de handel en de werkplaats- en servicewereld betreffende oldtimers, youngtimers, liefhebbersvoertuigen en supercars.

Bijeenkomst

Tijdens de beurs van 8 tot 12 september 2026 komt de community bijeen in hal 11 voor een dagelijks happy hour om persoonlijk van gedachten te wisselen en te netwerken. Tevens vindt hier op de avond van 8 september de uitreiking plaats van de Gouden Klassieker door Auto BILD Klassik.

Michael Johannes, brandmanager van Automechanika, ziet veel potentieel in de plannen: “Het DNA van ons beursmerk ligt in het samenbrengen van toonaangevende spelers uit de industrie, werkplaatsen en handel rond onderwerpen die de hele waardeketen van de auto-industrie bestrijken. Dat geldt ook voor ons netwerkidee voor de klassiekeauto-industrie.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
16 oktober 2025
Automechanika start klassiekernetwerk
16 oktober 2025
RDC waarschuwt voor proefritfraude
16 oktober 2025
Gratis winterinspectie Hyundai
16 oktober 2025
Omzet Fastned plust 44 procent in Q3
15 oktober 2025
Hampsink sluit zich aan bij AllParts
15 oktober 2025
ETRMA wil overheidsprikkels voor betere banden
Meest bekeken berichten
Recente reacties