Bachaus Automotive is per 6 maart 2024 Bosch First Supplier. Vertegenwoordigers van Bosch Mobility Aftermarket in Nederland en de directie van Bachaus Automotive ondertekenden daartoe een overeenkomst tijdens de Automotive Contactdagen in Geleen, waarvan Bachaus Automotive initiatiefnemer en organisator is. 

“Het is fijn om te zien dat ons netwerk van Bosch First Suppliers verder uitbreidt. Het toont aan dat het concept ook zelfstandige grossiers kan helpen hun services uit te breiden en zich voor te bereiden op de toekomst. Als Vrooam-grossier heeft Bachaus Automotive een sterke regionale positie in Limburg. Het ondersteunde al Bosch Workshop Partner en zal nu ook ons netwerk van Bosch Car Service en AutoCrew ondersteunen”, zegt Han Overweg namens Bosch Nederland.

AutoCrew 

“Bij Bachaus Automotive geloven we in het bieden van een complete service-ervaring. Naast ons uitgebreide assortiment automaterialen, bieden we ook een verscheidenheid aan diensten voor het onderhouden en repareren van voertuigen. Als Bosch First Supplier kunnen wij ons aanbod en onze service nog versterken en met de werkplaatsformules van Bosch onze klanten nog beter ondersteunen. We zijn blij om te melden dat we op de Automotive Contactdagen meteen onze eerste AutoCrew hebben aangesloten”, zegt Bart de Vries, eigenaar van Bachaus Automotive.

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
17 maart 2026
Euromaster Nederland lanceert franchiseconcept
17 maart 2026
Auto importeren uit Duitsland loont vooral voor plug-in hybrides
17 maart 2026
Lease-overname groeit: jonge EV’s wisselen vaker van berijder
17 maart 2026
Leaseplatform compenseert dieselprijs met 20 cent per liter voor ondernemers
17 maart 2026
‘IJshockey laat je niet meer los’
16 maart 2026
Tweede en derde franchisenemer voor De Dorpsgarage Formule
Meest bekeken berichten
Recente reacties