Premio Banden + Autoservice Den Haag is operationeel, na de toetreding tot het netwerk in september. De afgelopen maanden is gewerkt aan een klantvriendelijker entree en de inrichting volgens Premio-richtlijnen.

Premio Banden + Autoservice Den Haag opereerde tot voor kort onder de naam Profile Car & Tyreservice Blok Den Haag. Het medewerkersteam is onveranderd, wel is er nieuw management. “Den Haag was voor Premio nog een ‘witte vlek’. Nu kan ook dit deel van de Randstad kennismaken met één van onze formules”, zegt Martijn van de Meent Retail Development Manager van GDRP (Goodyear Dunlop Retail Partners). Er zijn op dit moment twaalf Premio-vestigingen. Dat aantal moet de komende jaren stapsgewijs groeien naar een vijftigtal. Premio is een franchiseformule voor banden- en autoservicespecialisten en biedt een  inkoopportal voor alle merken banden, wielen en autoservice met diverse leveranciers. Bovendien is er ondersteuning bij marketing & PR en toegang tot de leasemarkt middels 4Fleet Group.

Uw Bandenspecialist

Een andere GDRP-formule – Uw Bandenspecialist – sloot onlangs My Car in Eindhoven aan. My Car is gesitueerd in de binnenring, nabij het centrum. Het biedt naast specialistische bandenservice ook volledig onderhoud en apk. Op dit moment zijn er 81 bedrijven die opereren als Uw Bandenspecialist.    
Deel dit artikel op​
Laatste nieuws
17 april 2025
One-stop-shop-visie krijgt vorm
17 april 2025
42 procent minder verkeersdoden in 25 jaar
17 april 2025
Geen extra monteur maar extra bruggen
16 april 2025
Garagenetwerken AllParts groeien door
16 april 2025
Hiltermann optimaliseert met Vinacles voorraadfinanciering
16 april 2025
Alliance vergroot grip op aftermarket EV’s
Meest bekeken berichten
Recente reacties