Nu het assortiment aftermarketonderdelen voor hybride en elektrische voertuigen snel groeit, heeft NRF hiervoor een aparte afdeling opgezet, onder leiding van Benjamin Meek.

Meek kwam in juli 2022 bij NRF om de ontwikkeling van de snelgroeiende sensor productlijnen van NRF te ondersteunen. Hij heeft een lange staat van dienst in de automobielindustrie, zowel OEM als aftermarket, en in verschillende functies van engineering tot marketing.

Voorkeursleverancier

Benjamin Meek: “Het is een eer om gevraagd te worden de e-mobility-ontwikkeling te leiden en ervoor te zorgen dat NRF de voorkeursleverancier kan worden van aftermarketonderdelen voor (H)EV-voertuigen. Ik ben ervan overtuigd dat dit grote kansen zal brengen voor NRF en onze partners en kijk uit naar de samenwerking met het team om onze doelen te realiseren.”

Deel dit artikel op​

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Laatste nieuws
17 april 2026
KNAC verwelkomt 15.000ste lid
17 april 2026
49 accubranden in 2025
17 april 2026
Vakbonden schorten cao-onderhandelingen met ANWB op
17 april 2026
LKQ investeert in netwerk
16 april 2026
Bosch zet vol in op innovatie
16 april 2026
Fastned groeit hard door: omzet +40 procent
Meest bekeken berichten
Recente reacties